12 kwietnia 2024

Wojewódzkie obchody Dnia Nowych Technologii w Edukacji

Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz uczniów na kierunkach technik handlowiec, sprzedawca, technik logistyk, magazynier – logistyk
oraz pokrewnych, zainteresowanych budowaniem w przyszłości kariery zawodowej w branżach handlowej
i logistycznej, do wzięcia udziału w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, który odbędzie się 6 maja 2024 r. pod hasłem Merchandising – cichy sprzedawca.

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie Uczniów ze specyfiką pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki. Poszczególne prelekcje prowadzą pracownicy Grupy Eurocash oraz trenerzy Akademii Umiejętności, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branży FMCG, dysponujący szeroką wiedzą fachową.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 5 maja za pomocą formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie:

przesłane na adres ilona.abramowicz@eurocash.pl

Wydarzenie będzie transmitowane na platformie Clickmeeting, dzięki czemu będzie dostępne
z poziomu przeglądarki internetowej (bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania).

Informacja prasowa WFUZ maj2024
Data: 2024-04-12, rozmiar: 15 KB