9 listopada 2011

Uroczyste wręczenie wojewódzkiego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie

Serdecznie zapraszam dyrektorów (lub szkolnych koordynatorów) szkół i placówek województwa lubuskiego, które realizują projekt  Szkoła Promująca Zdrowie na spotkanie połączone z wręczeniem wojewódzkiego Certyfikatu SzPZ.

Wręczenie Certyfikatu nastąpi podczas XVII Forum Szkół Promujących Zdrowie – promocja zdrowia emocjonalnego organizowanego przez  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze. Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godz.15.00 w Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze, ul. Chopina 18.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 14 listopada 2011 r.

e-mail: e.rawa@ko-gorzow.edu.pl (lub tel. 957255030).

Wykaz szkół i placówek, którym przyznany został wojewódzki Certyfikat SzPZ