23 września 2019

XIX Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej”

W imieniu Organizatorów 19. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej, prosimy o zapoznanie się z treścią poniższej ulotki informacyjnej.
Reportaż to my! Brzmi banalnie. A jednak to ten świat wokół nas jest tym prawdziwym. Nie ten kreowany przez media, przez internetowych hejterów, wreszcie przez fabuły najchętniej oglądanych seriali. Napisać reportaż to dotknąć czyjeś duszy. Wejść w czyjeś buty. Odkryć cienie i blaski codziennego życia. Przez lata współpracy z uczniami z całej Polski przekonaliśmy się, czym się interesują, co ich przeraża, ciekawi i irytuje. Co ma nam do powiedzenia pokolenie Z? Czekamy na odpowiedzi w formie reportaży!

Czekają wspaniałe nagrody! Zwycięskie prace opublikujemy w ogólnopolskiej gazecie oraz w Internecie. Młodzi reportażyści wraz z opiekunami spędzą dwa dni we Wrocławiu. Nagrody wręczą im najważniejsi Dolnego Śląska: prezydent Wrocławia, wojewoda i marszałek województwa, kurator oświaty. Finaliści wezmą udział w warsztatach dziennikarskich i spotkaniach autorskich. Wrocław zaprasza!

Organizatorem Turnieju jest Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu. Autorką i osobą odpowiedzialną za organizację jest Ewa Obara-Grączewska.
Niezbędne materiały dotyczące Turnieju odnajdą Państwo na stronie www.TurniejReportazu.pl oraz na Facebooku.

Organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Najważniejsze materiały

Dane kontaktowe
Pytania prosimy przesyłać na adres: kontakt@turniejreportazu.pl
Adres korespondencyjny:
X LO im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu,
ul. Piesza 1,
51-109 Wrocław