19 czerwca 2023

Wyniki konkursu fotograficznego „Znaki pamięci o Sybirakach w województwie lubuskim” (II edycja, zmieniona)

Szanowni Państwo,
Konkurs fotograficzny „Znaki pamięci o Sybirakach w województwie lubuskim” został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów miejsc I –III oraz przyznała wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

Szkoła podstawowa

• I miejsce Makary Klimenka, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim
  • II miejsce Piotr Domaszewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzeczu
  • III miejsce Aleksandra Augustyniak, Szkoła Podstawowa w Bobrówku
    Julia Rękawiecka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach

Wyróżnienia:

• Szymon Pomiotło, Szkoła Podstawowa nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim
  • Lena Marczak, Szkoła Podstawowa w Przecławiu
  • Dominik Sienkiewicz, Szkoła Podstawowa w Gościkowie
  • Zuzanna Lewandowska, Szkoła Podstawowa w Gościmcu

Szkoła ponadpodstawowa

• I miejsce Oliwia Lipnicka, II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
    Piotr Byczkowski, II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • II miejsce Wiktoria Husak, III Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • III miejsce Wiktoria Molik, Zespół Szkół Centrum Kształceni Rolniczego w Bobowicku
    Zuzanna Sobota, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bobowicku

Wyróżniania:

• Amelia Tołoczko, Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie
  • Antoni Ratowt, Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie

Gratulujemy serdecznie. O terminie i miejscu uroczystego podsumowania Konkursu powiadomimy nagrodzonych i wyróżnionych drogą elektroniczną.