22 czerwca 2023

Konkurs dla nauczycieli „Kierunek – Innowacja 2023”

Zachęcamy nauczycieli publicznych i niepublicznych przedszkoli, publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Kierunek – innowacja 2023”. Przedsięwzięcie organizuje Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez nauczyciela opisu działalności innowacyjnej zrealizowanej w roku szkolnym 2022/2023. Opis powinien być przygotowany przez jedną osobę. Może on jednak obejmować działalność realizowaną przez grupę nauczycieli. Zadanie konkursowe powinno zostać opracowane za pomocą kreatora dostępnego na koncie nauczyciela na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej.

Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych mija 28 lipca 2023 r. Nauczyciel przesyła link do opisu na adres mailowy m.depta@ko-gorzow.edu.pl .

Informacje nt konkursu dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/konkurs-dla-nauczycieli-kierunek–innowacja-2023

Zachęcamy do udziału w konkursie!