14 grudnia 2023

Wyniki etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego Losy żołnierza… 2023/2024

Prezentujemy wyniki etapu wojewódzkiego XXIX Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą.” 2023/2024.

Do etapu III kwalifikowani są uczniowie, którzy w etapie II uzyskali co najmniej 80 % punktów możliwych do zdobycia. Jeżeli 80% punktów możliwych do zdobycia w województwie uzyska mniej niż 25% wszystkich uczestników etapu II do etapu III kwalifikuje się 25% uczestników, którzy uzyskali w nim najwyższe wyniki spośród uczniów przystępujących do etapu II, a w przypadku, gdy uczniowie uzyskają taką samą liczbę punktów, procent uczestników może być odpowiednio zwiększony.

Do etapu III zakwalifikowano uczniów:

1. Zarzeczny Piotr;
  2. Giemza Michał;