6 października 2023

Szkoła Promująca Zdrowie Kurs e-learningowy „Tworzenie i rozwój szkoły promującej zdrowie”

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Koordynatorzy szkół promujących zdrowie,

uprzejmie informujemy, w terminie 5-30 października zostanie realizowane szkolenie e-learningowe „Tworzenie i rozwój szkoły promującej zdrowie. V edycja”.

Rekrutacja jest aktywna i potrwa do 26 października.

Link: https://szkolenia.ore.edu.pl/

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kursie tych z Państwa, którzy nie brali udziału w poprzednich edycjach kursu oraz tych z Państwa, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy o szkole promującej zdrowie. Zainteresowane przedszkola  również mogą wziąć udział w szkoleniu. Podstawą opracowania kursu jest publikacja Szkoła Promująca Zdrowie. Podręcznik dla szkół i osób wspierających ich działania w zakresie promocji zdrowia, ORE Warszawa, 2019. Szkolenie prowadzone jest metodą e-learningową na platformie Moodle i ma charakter samokształceniowy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Sylabus kursu
Data: 2023-10-06, rozmiar: 682 KB