10 marca 2021

Spotkanie informacyjne online „Program eTwinning w szkole. Możliwości wykorzystania programu w pracy nauczyciela”

Szanowni Państwo.

Dyrektorzy i Nauczyciele przedszkoli, wszystkich typów szkół i placówek oświatowych,

Lubuski Kurator Oświaty i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają
na spotkania informacyjne, organizowane w ramach działalności Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim „Program  eTwinning w szkole. Możliwości wykorzystania programu w pracy nauczyciela”.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, którzy są zainteresowani realizacją projektów eTwinning, a także możliwościami jakie daje ich realizacja w pracy nauczyciela i rozwoju zawodowym.

Spotkanie jest nieodpłatne i odbędzie się w formie online w dniu 25 marca 2021 r., w godz. 13.00 – 15.30.

ko-gorzow.edu.pl/konferencje

Prelegentami spotkania będą przedstawiciele programu eTwinning w województwie lubuskim, oraz nauczycielki, które realizują projekty w szkole podstawowej oraz specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym.

Z jednej szkoły lub placówki można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 23 marca 2021 (wtorek), do godz. 12.00.

Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim będą zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. Link do spotkania na  platformie Microsoft Teams zostanie wysłany mailowo w dniu spotkania. PROSIMY O POPRAWNE WPISYWANIE ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ!

Zgłoszenie się do udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie dla celów związanych z działalnością FRSE.

 

Załączniki

Program
Data: 2021-03-12, rozmiar: 582 KB