12 kwietnia 2018

Raz, dwa, trzy – poruszaj się i Ty – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu pn. „Raz, dwa, trzy – poruszaj się i Ty”.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa lubuskiego, klas I-III oraz IV-VI.

Dzieci z lubuskich szkół podstawowych przy wsparciu nauczycieli wychowania fizycznego będą mogły stanąć do rywalizacji w konkursie i wygrać dla swoich placówek nagrodę główną w postaci talonu na zakup sprzętu sportowego o wartości 1 200 zł za zajęcie 1 miejsca lub 500 zł za wyróżnienie. Filmy będą oceniane przez powołaną  w tym celu specjalną komisję konkursową. Liczy się zapał, energia, ciekawy układ choreograficzny i dobór strojów, poprawność wykonanych ćwiczeń oraz dobra zabawa. Gotowe filmy należy przesłać na adres Departamentu Ochrony Zdrowia w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podobnie, jak w roku ubiegłym na jednej z największych imprez organizowanych przez Urząd Marszałkowski – IX Lubuskim Pikniku Zdrowia, który odbędzie się 17 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w załączonym poniżej regulaminie.

regulamin konkursu raz dwa trzy
Data: 2018-04-12, rozmiar: 292 KB
zał 1 karta zgłoszeniowa konkurs wf