12 czerwca 2024

Projekt „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży”

Szanowni Państwo,
Instytut Badań Edukacyjnych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, realizuje projekt pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży” finansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS). Aby zaplanować działania związane z zapewnieniem zasobów przydatnych w pracy z grupami zróżnicowanymi pod względem potrzeb edukacyjnych i rozwojowych Instytutowi zależy na rozpoznaniu potrzeb przedszkoli i szkół. W związku z tym zachęcamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez zespół ekspertów. Ankieta skierowana jest zarówno do dyrektorów, jak i nauczycieli, specjalistów oraz innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Orientacyjny czas przewidziany na wypełnienie ankiety to ok. 15 minut. Ankietę znajdą Państwo w Systemie Informacji Oświatowej Strefa Pracownika w zakładce ankiety.

Prosimy o wypełnienie ankiety w terminie do 20 czerwca 2024.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z prowadzonym badaniem prosimy o kontakt na adres mailowy: badanie-zasoby@ibe.edu.pl