9 września 2020

Konferencja regionalna „Zawodowcy na start!” oraz warsztaty dla nauczycieli w Mobilnym Centrum Edukacji w Szczecinie – zaproszenie

Szanowni Państwo,

w dniu 15 września 2020 r. Kuratorium Oświaty w Szczecinie, jako Regionalny Punkt Informacyjny FRSE, we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji organizuje konferencję regionalną pn. „Zawodowcy na start!”. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również przedstawicieli szkół z terenu naszego województwa.

Jednocześnie odbywać się będą warsztaty dla nauczycieli w Mobilnym Centrum Edukacji – nowoczesne technologie w nauczaniu.

Konferencja odbędzie się w Szczecinie w Starej Rzeźni przy ul. T.A. Wendy 14.  Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną główne inicjatywy i programy Komisji Europejskiej na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego, jak również działania o charakterze regionalnym w ramach środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Mobilne Centrum Edukacyjne jest przeznaczone dla osób, które interesują się edukacyjnymi programami europejskimi i najnowszymi technologiami. W trakcie zajęć, prowadzonych w nowoczesnej  przestrzeni szkoleniowej  między innymi przez ekspertów programu Erasmus+  oraz  eTwinning,  można  zanurzyć się w świecie wirtualnej nauki, odkryć tajniki robotyki lub nauczyć się podstaw programowania. W Mobilnym Centrum Edukacyjnym można dowiedzieć się także, jak skorzystać z boga-tej oferty programu Erasmus+ i poznać ciekawe projekty.

W załączeniu zamieszczamy program konferencji oraz warsztatów. Obowiązuje odrębna rejestracja na udział w konferencji oraz na warsztaty.

Zgłoszenia na konferencję

Zgłoszenia na warsztaty