2 października 2018

Program Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” – podsumowanie.

Szanowni Państwo

Dnia 27 września 2018 r. Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu odbyło się podsumowanie ogłoszonego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów”. W uroczystości uczestniczyli Lubuski Kurator Oświaty – Ewa Rawa, Lubuski Wicekurator Oświaty – Katarzyna Pernal-Wyderkiewicz, członkowie Zespołu Wspierania Zdolności i Talentów Uczniów przy Lubuskim Kuratorze Oświaty oraz dyrektorzy i liderzy Programu z wyróżnionych Laurem Lubuskiego Kuratora Oświaty szkół.

Podczas uroczystości gratulacje wszystkim laureatom złożyła Pani Kurator Ewa Rawa. Podsumowania programu dokonała pani Wicekurator. Obie Panie wręczyły dla najlepszych szkół pamiątkowe statuetki. Najlepsze szkoły zaprezentowały swoje osiągnięcia w prezentacjach multimedialnych, które można wykorzystać jako przykłady dobrych praktyk (w załączeniu). Całość krótkim występem uroczystość uświetnili uczniowie gospodarza imprezy.

Dyrekcji, nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyrzeczu składamy serdeczne podziękowania za atrakcyjne przygotowanie uroczystości.

Wszystkim laureatom i uczestnikom Programu składamy gratulacje oraz zachęcamy do dalszych prac ze wszystkimi uczniami, które pozwolą na jak najlepsze rozwijanie ich zdolności i talentów.

Program poszukiwacze talentów podsumowanie
Data: 2018-10-02, rozmiar: 164 KB