9 października 2020

Olimpiada informatyczna z cyberbezpieczeństwa – CyberSkiller Challenge Poland

Organizatorem konkursu jest spółka spin – out  CyberSkiller powstała na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Adresowany jest on dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Główną ideą konkursu jest zwiększenie świadomości uczniów a w związku z tym i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

W przeprowadzeniu konkursu zostanie wykorzystana autorska platforma przeznaczona do edukacji najlepszych specjalistów w dziedzinie cyber security, która została opracowana przez kierownika katedry Cyberbezpieczeństwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej – dra. hab. Bogdana Księżopolskiego.

Konkurs odbędzie się w 3 etapach, z czego dwa pierwsze odbędą się zdalnie. Szczegóły konkursu poniżej. Więcej informacji o przedsięwzięciu znajduje się na stronie https://cscs.pl.

Informacje o konkursie
Data: 2020-10-09, rozmiar: 1 MB
regulamin
Data: 2020-10-09, rozmiar: 247 KB