4 marca 2020

Obszar V Wdrażanie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego w zakresie warunków realizacji kształcenia w zawodzie

Uprzejmie informuję, że na portalu SEO pojawił się arkusz monitorowania dotyczący Obszaru V „Wdrażanie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego w zakresie warunków realizacji kształcenia w zawodzie”. Monitorowaniu podlegają publiczne i niepubliczne szkoły policealne, w oddziałach semestru pierwszego lub drugiego, w których kształcenie jest realizowane w zawodach szkolnictwa branżowego określonych w klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego .

Proszę o wypełnienie arkusza na portalu SEO zgodnie z załączonym poniżej harmonogramem orz wykazem szkół.

W ankiecie proszę uważnie zaznaczać typ szkoły.

Osoba do kontaktu w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. – Sylwia Czapla, tel. 95 – 725 50 30, s.czapla@ko-gorzow.edu.pl

Data: 2020-03-04, rozmiar: 20 KB
harmonogram_monitorowania_wdrazania_podstaw