5 lutego 2013

centrum edukacji obywatelskiejFundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej rozpoczyna nabór nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych do projektu „Młodzi Przedsiębiorczy – program nauczania ekonomii w praktyce w szkole ponadgimnazjalnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do nauczycieli przedsiębiorczości lub przedmiotów ekonomicznych szkół ponadgimnazjalnych, które w roku szkolnym 2013/2014 planują realizować obowiązkowy przedmiot uzupełniający ekonomia w praktyce.

Więcej informacji o Projekcie (w tym: ogłoszenie rekrutacyjne, Regulamin Projektu oraz formularz zgłoszeniowy) znajduje się na stronie: www.ceo.org.pl/ekonomiawpraktyce

• oraz w załączniku.

Szczegółowych informacji o Projekcie i rekrutacji udziela koordynatorka: Sylwia Żmijewska-Kwiręg (e-mail: sylwia.zmijewska-kwireg@ceo.org.pl, tel. 22 659 62 05 wew. 109).

Ogłoszenie rekrutacyjne