8 maja 2020

Konkurs „PAMIĘTAMY O JANIE PAWLE II”

W tym roku przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. W związku z tym Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach ogłasza konkurs „PAMIĘTAMY O JANIE PAWLE II”. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa.

Celem konkursu jest upamiętnienie postaci polskiego papieża i wyłonienie najciekawszych kartek urodzinowych z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II oraz fotografii ilustrujących wybrany przez autorów zdjęć cytat Jana Pawła II. Konkurs jest skierowany do uczniów z klas I-VIII szkół podstawowych województwa lubuskiego. Prace konkursowe należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: zsrozanki@op.pl do 22 maja 2020 r. Szczegóły w załączonym Regulaminie.

Zapraszam do udziału w konkursie –

Ewa Rawa

Lubuski Kurator Oświaty