17 grudnia 2018

Konferencja dla dyrektorów poradni psychologiczno – pedagogicznych ,,Rola i zadania poradni psychologiczno – pedagogicznych we wspomaganiu przedszkoli, szkół i placówek”

Szanowni Państwo Dyrektorzy poradni psychologiczno – pedagogicznych województwa lubuskiego,

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza do udziału w konferencji ,,Rola i zadania poradni psychologiczno  pedagogicznych we wspomaganiu przedszkoli, szkół i placówek”, której celem jest rozwijanie kompetencji dyrektorów poradni w zakresie wspomagania pracy przedszkoli, szkół i placówek, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Konferencja odbędzie się 10 stycznia 2019 r. w sali  Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich. Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez system konferencji KO do dnia 07 stycznia 2019 r. pod adresem:

KONFERENCJE

Data: 2018-12-17, rozmiar: 15 KB