19 czerwca 2018

Informacja o wynikach konkursu „Tydzień dla Niepodległej”

1. Komisja Konkursowa powołana do oceny prac nadesłanych na konkurs „Tydzień dla Niepodległej”, po zapoznaniu się z treścią nadesłanych prac zwraca się do Lubuskiego Kuratora Oświaty o przyznanie nagród następującym uczestnikom konkursu:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp. Autorzy: Agnieszka Żelazna, Anna Milas, Renata Matuszek-Jaroszewicz;

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Szarych Szeregów
w Międzyrzeczu. Autorzy: Beata Bełz i Anna Kulig;

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
w Szprotawie. Autorzy: Justyna Brzeźniak i Olga Tórz-Wciórka.

1. Komisja Konkursowa zwraca się ponadto do Lubuskiego Kuratora Oświaty
    z propozycją wyróżnienia następujących prac konkursowych:
  2. Szkoła Podstawowa nr 5 im. 12. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Gorzowie Wlkp. Autorzy: Ewa Sikorska, Aneta Piasecka i Marzena Nowicka-Czacharska;
  3. Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku. Autor: Wioletta Maria Malinowska;
  4. Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie. Autor: Kamil Bujnicki;
  5. I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie. Autor: Agata Karolczyk-Kozyra.

1. Zgodnie z rozdz. IX pkt 2 Regulaminu warunkiem otrzymania nagród będzie przekazanie dokumentacji poświadczającej zrealizowanie zaplanowanych przedsięwzięć, niezwłocznie po ich zakończeniu.