2 października, 2019

2 października 2019

Konferencja „ŁĄCZY NAS MATM@”

Szanowni Państwo Zapraszamy nauczycieli na konferencję „ŁĄCZY NAS MATM@” organizowaną 19 października 2019 r. przez Lubuski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego. . Szczegóły w załączeniu.   Zapraszamy do odwiedzania strony Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki: lubuskiesnm.blogspot.com Rejestracja uczestników: rejestracja   Załączniki program Data: 2019-10-03,
2 października 2019

Planowanie działań szkoły podstawowej w programie LKO

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych Zgodnie z harmonogramem realizacji  Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Wspomaganie dyrektorów szkół podstawowych w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego nad procesem kształcenia w szkole podstawowej” szkoły w terminie do 1 października 2019 r. przekazują wizytatorom  Plan działań szkoły na rok szkolny 2019/2020.   W wielu przypadkach plany te nie zostały opracowane zgodnie ze wzorem, dlatego w załączeniu publikujemy materiał, który może być pomocny w planowaniu pracy szkoły oraz wzbogacony wzór planu.