17 października 2018

Wizyta dzieci z Przedszkola w Kłodawie

We wtorek 16 października 2018 roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, pracowników Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. odwiedziły dzieci z Przedszkola „Bajkolandia” w Kłodawie. Ewie Rawie, Lubuskiemu Kuratorowi Oświaty oraz wszystkim pracownikom Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. dzieci złożyły serdeczne życzenia, a w prezencie przyniosły kwiaty i wykonane przez siebie rysunki.

Podczas wizyty dzieci zwiedziły urząd, poznały pracę kuratora oświaty oraz pracowników kuratorium oświaty. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchały informacji i chętnie odpowiadały na zadawane pytania. W podziękowaniu otrzymały drobne prezenty. Wizyta w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. bardzo im się podobała.  Na koniec, Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa została zaproszona do odwiedzenia dzieci w ich Przedszkolu w Kłodawie.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i życzenia.