25 marca 2024

Wideokonferencja Lubuskiego Kuratora Oświaty i Wojewody Lubuskiego

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek województwa lubuskiego,
serdecznie zapraszam na wideokonferencję Wojewody Lubuskiego i Lubuskiego Kuratora Oświaty. Odbędzie się ona 5 kwietnia 2024 r.

Wideokonferencja skierowana jest do wszystkich dyrektorów szkół i placówek województwa lubuskiego. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na platformie podczas jednego spotkania, będzie zorganizowana o trzech różnych godzinach, by umożliwić Państwu w niej udział.

Podczas wideokonferencji Lubuski Kurator Oświaty, Pan Mariusz Biniewski, przedstawi Koncepcję realizacji zadań nadzoru pedagogicznego. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną także założenia współpracy Wojewody Lubuskiego z Lubuskim Kuratorem Oświaty.

Harmonogram:

Godzina 9.00- dyrektorzy przedszkoli, zespołów wychowania przedszkolnego i punktów przedszkolnych.

Godzina 11.00 – dyrektorzy szkół podstawowych.

Godzina 12.30 – dyrektorzy szkół ponadpodstawowych i placówek.

Prosimy o zapisywanie się na spotkanie zgodnie z reprezentowanym typem szkoły, poprawne wpisywanie adresów poczty elektronicznej i pozostałych danych podczas rejestracji.

Aby uczestniczyć w spotkaniu, należy zgłosić swój udział, rejestrując się pod poniższym linkiem:

Dostęp do platformy otrzymają Państwo dzień przed konferencją. W przypadku braku dostępu, prosimy o kontakt dzień wcześniej z p. Patrykiem Ciepłym ( tel. 95 725 50 06) lub p. Adamem Bawerem ( tel. 95 725 50 15).

W załączeniu program konferencji.

Lubuski Kurator Oświaty
Mariusz Biniewski