2 czerwca 2021

Terminy podpisywania umów dot. otwartego konkursu ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej 2021

W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w 2021 r. informuję, iż podmioty, którym została przyznana dotacja, będą zobowiązane do zawarcia umów w podanych poniżej terminach. Do podpisania umów są uprawnione wyłącznie osoby zgodne ze stosownymi  zapisami w złożonych ofertach.

Proszę o dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa zdrowotnego, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych, proszę o nieprzychodzenie do urzędu i przełożenie wizyty na inny termin. W trakcie osobistej wizyty zobowiązani będą Państwo do:

– zgłoszenia się do portierni Urzędu w celu identyfikacji;

– zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz odsłonięcia twarzy w celu identyfikacji na wniosek pracownika Urzędu;

– dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu, w którym dostępny jest dozownik z płynem do dezynfekcji;

– zachowania dystansu 1,5 metra od innych osób.

Osoby reprezentujące podmioty, których oferty zostały wybrane do realizacji ww. zadania, nie mogące z różnych przyczyn stawić się w wyznaczonym terminie i miejscu w celu podpisania umowy, proszone są o kontakt z Panią Moniką Szczecińską – starszym specjalistą Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim (telefon: 95 725 50 29, e-mail: m.szczecinska@ko-gorzow.edu.pl).

Nie stawienie się w wyznaczonym terminie, będzie traktowane jako rezygnacja z przyznanej dotacji.

Przypominam o obowiązku dokonania rejestracji wypoczynku w bazie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Potwierdzenie zgłoszenia  wypoczynku, organizator wypoczynku zobowiązany jest dostarczyć po ogłoszeniu wyników konkursu, nie później jednak, niż do momentu podpisania umowy.

Miejsce i terminy podpisywania umów:

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Jagiellończyka 10, III piętro,
pokój nr 416, w godz. 10.00 – 14.30.

• 16 czerwca 2021 r. – zadania rozpoczynające się w czerwcu br.,
  • 21 czerwca 2021 r. – zadania rozpoczynające się od 1 do 5 lipca br.,
  • 28 czerwca 2021 r. – zadania rozpoczynające się od 6 do 15 lipca br.,
  • 5 lipca 2021 r. – zadania rozpoczynające się od 16 do 31 lipca br.,
  • 12 lipca 2021 r. – zadania rozpoczynające się od 1 do15 sierpnia br.,
  • 19 lipca 2021 r. – zadania rozpoczynające się od 16 do 31 sierpnia br.