17 czerwca 2012

Szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa lubuskiego nt. „Jakość oświaty jako efekt zarządzania strategicznego”

altOd października 2011 roku w ramach projektu „Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, a realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z siedzibą w Warszawie w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim, realizowane są szkolenia adresowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Celem szkoleń nt. „Jakość oświaty jako efekt zarządzania strategicznego” jest doskonalenie umiejętności efektywnego i skutecznego zarządzania lokalną oświatą z wykorzystaniem modeli i narzędzi wypracowanych w projekcie.

Z myślą o samorządowcach z województwa lubuskiego organizowane jest 2-dniowe szkolenie w Zielonej Górze w terminie 14-15 czerwca 2012 r. Szkolenie odbędzie się w Hotelu RUBEN, Al. Konstytucji 3 Maja 1a. Nabór na szkolenie prowadzony jest za pośrednictwem strony internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji www.ore.edu.pl baner: szkolenia dla samorządowców.

W załączeniu:

alt Informacja o szkoleniach