18 lipca 2016

Problem ograniczania przez przedszkola, szkoły i placówki dostępu rodzica, który nie sprawuje bezpośredniej pieczy nad dzieckiem, do informacji o dziecku i uczestniczenia w procesie jego edukacji

Slogo kozanowni Państwo

Dyrektorzy

przedszkoli, szkół i placówek

województwa wielkopolskiego

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, w związku z pismem Rzecznika Praw Dziecka, prosi o zapoznanie się z wystąpieniem Rzecznika Praw Dziecka z 19 lutego 2016 r. do Ministra Sprawiedliwości dotyczącym problemu ograniczania przez przedszkola, szkoły i placówki dostępu rodzica, który nie sprawuje bezpośredniej pieczy nad dzieckiem, do informacji o dziecku i uczestniczenia w procesie jego edukacji oraz odpowiedzią Ministra Sprawiedliwości na ww. wystąpienie.

Dokumenty zostały zamieszczone na stronie internetowej Rzecznika Praw Dziecka pod linkiem

Wystąpienie Rzecznika Praw Dziecka

Odpowiedź Ministra Sprawiedliwości