19 września 2012

Plebiscyt „Pokażcie klasę” również dla klas ze szkół ponadgimnazjalnych!

alt

W imieniu „Gazety Lubuskiej” i Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w plebiscycie uczniowskim „Pokażcie klasę”. Jego celem jest wyłonienie najbardziej kreatywnych, najbardziej zgranych i najsympatyczniejszych klas w naszym regionie, a także promocja tych szkół, które dbają o wpojenie młodym ludziom wartości niezbędnych w dorosłym życiu.

Na początku plebiscyt obejmował trzy kategorie: klasy 1-3 i 4-6 szkół podstawowych oraz klasy gimnazjalne. Ostatnia z kategorii poszerzona została o klasy ponadgimnazjalne. Czekamy na zgłoszenia. Prosimy je wysyłać pod adres: klasa@gazetalubuska.pl według następującego wzoru:

• Klasa,
  • Wychowawca (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail)
  • Szkoła (nazwa, adres, telefon)
  • Dyrektor szkoły

Liczymy na zgłoszenia od dyrektorów szkół, a także bezpośrednio od uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli i wychowawców. Na zwycięzców plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody: wycieczki, bilety do kina i na basen. Nagrodzenie zostaną też wychowawcy najlepszych klas.