18 czerwca 2021

Konkurs NBP dla nauczycieli „Zanim wydam… O finansach w przedszkolach i szkołach”

Narodowy Bank Polski zaprasza nauczycieli szkół podstawowych, przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych do udziału w konkursie na najlepszy scenariusz i realizację zajęć edukacyjnych pt. „Zanim wydam… O finansach w przedszkolach i szkołach”. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu autorskiego scenariusza, a następnie – w przypadku, gdy scenariusz zostanie nagrodzony w konkursie – realizacji zajęć w oparciu o nagrodzony scenariusz.

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach. Pierwsza grupa obejmuje uczniów klas
I-III szkół podstawowych oraz grup 6-latków w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym. Natomiast drugą grupę stanowią uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych.

Scenariusze można przesyłać do 15 października 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do końca listopada 2021 r.

Więcej informacji na stronie: https://www.nbp.pl/home.aspx?f=/konkursy/2021/zanim_wydam/index.html

Data: 2021-06-28, rozmiar: 1 014 KB