5 marca 2020

Konkurs na kartkę okolicznościową Lubuskiego Kuratora Oświaty – wyniki

Szanowni Państwo

Dnia 2 marca 2020 r. w siedzibie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim dokonano oceny prac konkursowych nadesłanych przez uczestników Konkursu na kartkę okolicznościową Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Komisja konkursowa oceniła wszystkie nadesłane prace, zgodnie z regulaminem wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach:

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce – Magdalena Ważna – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu

II miejsce – Mateusz Chutko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie

III miejsce – Gabriela Paulus – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku

Dodatkowa przyznano jedno wyróżnienie:

Adrianna Gorczyca – Szkoła Podstawowa w Jasieniu

W kategorii szkół ponadpodstawowych:

I miejsce – Dominika Żygielewicz – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Rzepinie

II miejsce – Maja Warwas – Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze

III miejsce – Magdalena Rutkowska – Szkoła Branżowa I Stopnia w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Gorzowie Wielkopolskim

Na konkurs wpłynęło 351 prac. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi w późniejszym terminie. Laureaci zostaną zawiadomieni o tym fakcie osobnym komunikatem.