7 grudnia 2020

Konkurs – Gwiazdka na choinkę

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra zaprasza do udziału w  konkursie pn. „Gwiazdka na choinkę Europe Direct”. Zachęcamy aby Lubuszanie pomogli nam w tym roku ubrać naszą choinkę.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ozdoby choinkowej, która zawiśnie na drzewku świątecznym w biurze Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra. Liczy się kreatywność, pomysłowość i oryginalność wykonanej dekoracji. Na prace konkursowe czekamy od 1 do 15 grudnia 2020.

Prace konkursowe należy przesłać drogą pocztową na adres: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra lub wrzucić do skrzynki podawczej Delegatury Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, która znajduje się na parterze w budynku przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18 grudnia 2020 r. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Na zwycięzców czekają słuchawki, głośniki bezprzewodowe, smartbandy i zestawy artykułów plastycznych.