19 sierpnia 2013

Konferencja podsumowująca realizację Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” – zmiana terminu

logo koSzanowni Państwo

Dyrektorzy

szkół podstawowych i gimnazjów,

którzy  otrzymali pismo – zaproszenie na konferencję w Torzymiu na dzień 23.08.2013 r.

Ustalony na 23 sierpnia 2013 r. termin konferencji podsumowującej realizację Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach”, która miała odbyć się w Gimnazjum w Torzymiu ulega zmianie. W powyższej sprawie otrzymacie Państwo także odpowiednie pismo wyjaśniające.

Informacja o nowym terminie zostanie Państwu przekazana oddzielnym pismem oraz poprzez komunikat w elektronicznym systemie ankiet i na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.