7 września 2017

IX Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

Szanowni Państwo

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Turku zaprasza dzieci i młodzież do udziału w IX Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”. Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 21 lat. Jego celem jest inspirowanie dzieci i młodzieży do rozwijania kreatywności, artystycznej wrażliwości oraz promowanie twórczości Włodzimierza Pietrzaka, zapomnianego poety, krytyka literackiego, żołnierza Powstania Warszawskiego.

 

Finał konkursu odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Turku połączony z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy pokonkursowej. Konkurs podzielono na trzy artystyczne kategorie: plastyczną, fotograficzną i recytatorską (recytacja wierszy Włodzimierza Pietrzaka).

Dla laureatów są przygotowane atrakcyjne nagrody m.in.: tablety, monety kolekcjonerskie, nagrody książkowe, banknoty kolekcjonerskie aparaty fotograficzne, srebrne monety kolekcjonerskie, pobyty weekendowe z wyżywieniem w pięknych zakątkach Polski oraz pobyt w Belgii.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.civitaschristianaturek.eu

Załączniki

Regulamin FOTO Konkurs Pietrzaka 9
Data: 2017-09-07, rozmiar: 86 KB
Regulamin PLASTYKA Konkurs Pietrzaka 9
Data: 2017-09-07, rozmiar: 81 KB
Regulamin RECYTACJA Konkurs Pietrzaka 9
Data: 2017-09-07, rozmiar: 63 KB