28 lutego 2018

Gorzowskie Targi Edukacyjne „Szkoły i pracodawcy”

W imieniu Prezydenta Miasta Gorzowa zapraszamy na Gorzowskie Targi Edukacyjne „Szkoły i pracodawcy” organizowane pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Targi będą odbywać się w dniach 6-7 marca 2018 r. w hali sportowej OSiR-u przy ul. Słowiańskiej.

Podczas targów zaprezentuje się ponad 60 wystawców, wśród których znajdą się szkoły ponadgimnazjalne, przedstawiciele biznesu i organizacji pracodawców oraz gorzowskie uczelnie. Prezentacje zarówno szkół, jak i firm będą interaktywne, aby uczestnik mógł zobaczyć konkretny produkt, uruchomić maszynę lub urządzenie, czy też wykonać doświadczenie. Ponadto, podczas zwiedzania targów, uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w interaktywnej grze, polegającej na wykonaniu co najmniej sześciu zadań na wybranych przez siebie stanowiskach, a jej zwieńczeniem będzie losowanie atrakcyjnych nagród zarówno dla uczniów, jak i dla wyróżniających się stanowisk.

Oprócz interaktywnych stoisk targowych, aktywna będzie również scena, na której zaprezentują się poszczególne szkoły z wybranym przez siebie programem i pomysłami.

W pierwszym dniu targów, tj. 6 marca 2018 r. od godz. 15.30 Targi zostaną otwarte także dla rodziców, którzy poza zwiedzaniem stoisk targowych, mogą uczestniczyć w panelu dyskusyjnym „Nowe technologie  w kształceniu zawodowym szansą na sukces” zorganizowanym przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową.

Program Gorzowskich Targów Edukacyjnych *SZKOŁY I PRACODAWCY*

06.03.2018 r.

8.30.-15.30 – otwarcie targów dla zwiedzających – gimnazjalistów

15.30-18.00 – otwarcie targów dla zwiedzających – rodziców

15.30.17.00 –  „Nowe technologie  w kształceniu zawodowym szansą na sukces” – panel dyskusyjny organizowany przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową.

07.03.2018 r.

8.30.-14.00 – otwarcie targów dla zwiedzających – gimnazjalistów