15 października 2013

Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji wraz z Partnerami zaprasza na bezpłatną międzynarodową Konferencję pt: AKADEMIA CYFROWEJ SZKOŁY

akademia cyfrowej szkolyFundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji wraz z Partnerami zaprasza na bezpłatną międzynarodową Konferencję pt: AKADEMIA CYFROWEJ SZKOŁY która odbędzie się w dniu 23 października 2013 r. w Hotelu Golden Tulip w Warszawie, ul. Towarowa 2

 

Konferencja odbywa się pod Patronatem Ministra Administracji i Cyfryzacji – Michała Boniego. Wyniki badań, opinie światowych autorytetów, doświadczenia najbardziej rozwiniętych krajów są jednoznaczne – nowoczesne technologie, umiejętnie zastosowane rewolucjonizują proces edukacji. Innowacyjna edukacja to nie sale wyposażone w komputery i 2 godziny informatyki tygodniowo, ale to sposób integrowania nowoczesnych Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych (ICT technologies) z procesem nauczania, który umożliwia zupełnie nowe metody pracy z uczniami i osiąganie lepszych wyników. 

www.akademiacyfrowejszkoly.pl

 

– Na konferencji z udziałem międzynarodowych ekspertów dowiedzą się Państwo:

– Czym jest cyfrowa edukacja i wjaki sposób ją umiejętnie wdrażać

– Jak nowoczesne technologie mogą wesprzeć nauczyciela w procesie edukacji, pomagając mu tworzyć bardziej inte­resujące i angażujące zajęcia dla uczniów.

Jakie korzyści są możliwe do uzyskania dla szkół oraz dla samorządów, na przykładzie norweskich doświadczeń we wdrażaniu platform edukacyjnych w szkołach powiatu Bergen (Municipalityof Bergen).

 

Szczegółowy program Konferencji oraz rejestracja na stronie: www.akademiacyfrowejszkoly.pl