8 września 2020

Europejski Tydzień Sportu w Rozśpiewanym Przedszkolu nr 34 w Zielonej Górze – zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji.

Rozśpiewane Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Najlepsze do ruchu dźwięki, to nuty polskiej piosenki!”. Przedszkole już od 6 lat bierze udział w działaniach Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz inicjatywie Komisji Europejskiej pt.: „Europejski Tydzień Sportu”, którego hasło przewodnie brzmi #beactive. W bieżącym roku szkolnym do udziału w akcji zaprasza również inne przedszkola i szkoły z terenu naszego województwa.

Zaplanowane wydarzenie polega na nagraniu układu ruchowo-tanecznego do muzyki polskich wykonawców tworzących w dowolnym gatunku muzycznym (muzyka popularna, klasyczna, ludowa, filmowa, Hip-Hop, Disco Polo, muzyka dziecięca), wraz z umieszczeniem w tytule filmu hasztagu #cwiczymydopolskiejmuzykizmp34, jak również imion, nazwisk lub pseudonimu artystycznego autora utworu oraz tytuł utworu. Placówki biorące udział w Challeng-u będą miały za zadanie umieścić własne nagranie w mediach społecznościowych w dniach Europejskiego Tygodnia Sportu – od 23.09 do 30.09.2020 r.

Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa zamieszczone są na stronie internetowej organizatora: http://www.mp34.nemo.pl/