5 lutego 2024

ERASMUSKI Z SOSW W NOWEJ SOLI WŚRÓD ZWYCIĘZCÓW KONKURSU SELFIE+ 2023

Z wielką radością dzielimy się informacją, że Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Nowej Soli im. Janusz Korczaka znalazł się w gronie laureatów inspirującego konkursu fotograficznego! Zdjęcie z kulturowego przygotowania przed mobilnością do Włoch w projekcie „Europa dla @ktywnych,@ktywni dla Europy” zwyciężyło w kategorii Europejskie Wartości – Cyfrowy Świat!

Autorką zwycięskiego ujęcia jest koordynatorka projektu Regina Smolin–Makuch a zwycięzcami cała drużyna Erasmus+ z SOSW!

Platforma Selfie+ to miejsce stworzone specjalnie dla beneficjentów programów: Erasmus+, PO WER, Europejski Korpus Solidarności, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży oraz Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, służące prezentowaniu działań projektowych realizowanych przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Poprzez dodanie zdjęć oraz opisów działań na platformie Selfie+ realizatorzy projektów mogą pochwalić się swoimi dokonaniami, upowszechniać wyniki pracy nad projektem, a przede wszystkim pokazać potencjalnym przyszłym beneficjentom programów wspieranych przez Fundację, że warto korzystać z naszej oferty.

Dołączenie do społeczności Selfie+ to nie tylko okazja do zaprezentowania najciekawszych relacji z działań projektowych, ale również wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, inspiracja dla instytucji działających w obszarze edukacji oraz doskonała zabawa połączona z uczeniem się.