5 czerwca 2017

Debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ!”

Dotyczy dyrektorów, pedagogów oraz nauczycieli szkół z terenu miasta Gorzowa Wlkp. oraz powiatu gorzowskiego.

Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wlkp.zaprasza dyrektorów, pedagogów oraz nauczycieli szkół z terenu miasta Gorzowa Wlkp. oraz powiatu gorzowskiego a także innych mieszkańców Gorzowa Wlkp. oraz powiatu gorzowskiego na DEBATĘ SPOŁECZNĄ pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ!”

Debata odbędzie się 12 czerwca 2017 r. o godz. 13:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej
przy ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wlkp. Tematyka dotyczyć będzie m. in. bezpieczeństwu dzieci i młodzieży podczas nadchodzących wakacji.Omówione zostaną następujące zagadnienia:

– bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym-działania „Bezpieczne Wakacje 2017”;
– Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa;
– aplikacja „Moja Komenda”;
– Program „Dzielnicowy bliżej nas”.

Organizatorowi zależy na udziale osób mających na co dzień kontakt z dziećmi i młodzieżą oraz działających  lokalnie w obszarze poprawy bezpieczeństwa tej grupy mieszkańców.

W przedmiotowej sprawie proszę kontaktować się z mł. asp. Kingą Nagórką z KMP w Gorzowie Wlkp. tel. 095 738 2005.

Data: 2017-06-06, rozmiar: 227 KB
plakat 1