25 kwietnia 2023

Bezpłatne porady telemetryczne, realizowane przez przychodnię Dimedic

Projekt Dimedic Ukraina, z bezpłatnymi konsultacjami online dla uchodźców, został uruchomiony kilkanaście dni po wybuchu wojny na Ukrainie

30 tysięcy bezpłatnych konsultacji medycznych. Już rok pomagamy pacjentom z Ukrainy

 

Wychłodzenie organizmu, brak stałych leków dla osób chorujących przewlekle, alergie skórne i wziewne, a nawet konieczność ponownego zabezpieczenia ran postrzałowych po operacji na Ukrainie – to tylko kilka, z ponad 30 tys. historii pacjentów, którzy w ciągu ostatniego roku otrzymali bezpłatna pomoc w przychodni Dimedic. Projekt Dimedic Ukraina, z bezpłatnymi konsultacjami online dla uchodźców, został uruchomiony kilkanaście dni po wybuchu wojny na Ukrainie i wciąż trwa, bo uchodźcy w Polsce cały czas potrzebują pilnej pomocy medycznej.

Przychodnia Dimedic, jedna z największych przychodni telemedycznych w Polsce, uruchomiła w marcu 2022 roku platformę online z konsultacjami lekarskimi w języku ukraińskim, dedykowaną uchodźcom wojennym. Pacjenci z Ukrainy przebywający w Europie mogą korzystać z bezpłatnej pomocy medycznej. Problemu nie stanowi nawet kilkukrotna relokacja – platforma działa we wszystkich krajach UE.

Jak uzyskać pomoc? Wystarczy wejść na www.dimedic-ukrayina.eu i zapisać się na najbliższy termin na konsultację z lekarzem.

Załączniki

Informacja prasowa
Data: 2023-04-25, rozmiar: 659 KB
Plakat
Data: 2023-04-25, rozmiar: 2 MB