20 listopada 2017

Zielonogórskie Spotkania z Technologią Informacyjną – „Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie”

Zielonogórskie Spotkania z Technologią  Informacyjną – „Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie”

„Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie”

Termin:  11 grudnia 2017 r. w godz. 10.30-14.30

Miejsce :   Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7.

Tematyka konferencji związana jest ściśle z realizacją jednego z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018: „Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych”.

Patronatem honorowym konferencję objęły:

Marszałek Województwa Lubuskiego – Pani Elżbieta Anna Polak
oraz Lubuski Kurator Oświaty – Pani Ewa Rawa.

Partnerem w organizacji tegorocznej konferencji jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Zielonej Górze.

Oficjalna strona konferencji :  http://konferencja.ti.zgora.pl

Ilość miejsc ograniczona, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia przez Internet:

Zielonogórskie Spotkania z TI – Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie