9 kwietnia 2018

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursu Losy żołnierza … 2017/2018

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” z etapu wojewódzkiego przeprowadzonego 8 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Gorzowie Wlkp.

W etapie wojewódzkim Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” wzięło udział 14 uczniów w tym 6 uczniów gimnazjum oraz 8 uczniów szkoły podstawowej. Uczestnicy uzyskali następujące wyniki:

Nazwisko i imię Nazwa szkoły Miejscowość typ 100% PKT Tytuł Kwalifikacja
Gryczko Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów Gorzów Wielkopolski gim 49 44 L tak
Gryczko Jan Szkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów Gorzów Wielkopolski gim 49 34 F
Kaczmarczyk Marcel Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa nr 11 Gorzów Wlkp. gim 49 42 L tak
Kilinkiewicz Marcel Oskar Szkoła Podstawowa Lubniewice gim 49 37 F
Koryluk Natalia Szkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów Gorzów Wielkopolski gim 49 34 F
Ziółkowski Miłosz Andrzej Zespół Szkół Rzepin gim 49 30 F
Czahajda Kacper Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Lubsko sp 45 38 L
Gajda Szymon Szkoła Podstawowa nr 1  im. Janusza Korczaka Lubsko sp 45 37 L
Jurski Fabian Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa nr 11 Gorzów Wlkp. sp 45 38 L tak (47 p. w rejonowych)
Kowalski Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 Żagań sp 45 35 F
Marcinkowska Gaja Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego Gorzów Wlkp. sp 45 36 L
Sęk Filip Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Zwierzyn sp 45 34 F
Skiba Dagmara Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Zwierzyn sp 45 41 L tak
Wrzesińska Zuzanna Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich Iłowa sp 45 35 F

Do etapu centralnego komisja zakwalifikowała uczniów:

– gimnazjum: Gryczko Jakuba i Kaczmarczyka Marcela;
– szkoły podstawowej: Skibę Dagmarę i Jurskiego Fabiana (47 punktów w etapie rejonowym).

Do szkół przesłane zostaną imienne zaświadczenia o wynikach uczniów.

Gratulujemy wyników.