22 maja 2020

Webinarium: eTwinning w szkole ponadpodstawowej – W świecie wartości – projekt eTwinning ‘What matters in your life?’.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium dotyczącym realizacji projektu eTwinning w szkole ponadpodstawowej, które odbędzie się 27 maja 2020 godz. 15.00.

W czasie webinarium zostanie przedstawiony projekt ‘What matters in your life?’, jako przykład promowania istotnych wartości wśród młodzieży poprzez zaangażowanie ich w projekty edukacyjne o tej tematyce. Przedstawione będą różne typy aktywności projektowych prowadzonych synchronicznie i asynchronicznie. Spotkanie będzie również okazją do wzięcia udziału w zadaniach „na żywo” i poznania narzędzi do ich przeprowadzenia. Uczestnicy pogłębią także znajomość zagadnienia jakim jest nauczanie poprzez wartości – ‘Values-based education”.

Więcej informacji oraz zasady rejestracji dostępne na stronie internetowej programu eTwinning: https://etwinning.pl/w-swiecie-wartosci-projekt-etwinning-what-matters-in-your-life/