20 listopada 2013

Konferencja: Szkoła Promująca Zdrowie – szkołą realizującą zalecenia Kodeksu Walki z Rakiem

szkola promujaca zdrowieSzanowni Państwo

Dyrektorzy szkół/ placówek województwa lubuskiego

Szkolni koordynatorzy ds. promocji zdrowia

Serdecznie zapraszam dyrektorów/ szkolnych koordynatorów ds. promocji zdrowia na konferencję Szkoła Promująca Zdrowie – szkołą realizującą zalecenia Kodeksu Walki z Rakiem.  Konferencja organizowana jest przy współpracy Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2013 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp., ul. Chopina 52, budynek nr 5.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w konferencji do 27 listopada 2013 r na stronie https://ko-gorzow.edu.pl/konferencje

Program konferencji w załączeniu