12 czerwca 2014

Spotkanie koordynacyjne uczestników projektu Impuls i konferencja rozpowszechniająca w Oldenburgu

impuls transferW dniach 4 – 5 czerwca 2014 r. w Oldenburgu, w ramach realizowanego niemiecko – polsko – holenderskiego projektu IMPULS (Implementacja kontaktów z praktyką w przedsiębiorstwach dla nauczycieli i uczniów) dotowanego z programu unijnego Comenius, odbyło się spotkanie koordynacyjne wszystkich uczestników projektu i konferencja rozpowszechniająca.

W pierwszym dniu, w grupach roboczych uczestnicy spotkania pracowali w zakresie tematów związanych z planowanymi zadaniami projektowymi, możliwościami rozpowszechniania i zabezpieczenia długofalowości koncepcji doskonalenia oraz implementacją kontaktów z praktyką do programów szkolnych, a także ewaluacją.

W drugim dniu odbyła się konferencja rozpowszechniająca nt. „Kontakty z praktyką i orientacja zawodowa w europejskich regionach przygranicznych” (Wymiana doświadczeń między przedsiębiorcami, nauczycielami i uczniami o działaniach w Niemczech, Polsce oraz Niderlandach) .

{gallery}galerie/20140612{/gallery}