22 grudnia 2017

Spotkania opłatkowe z udziałem Lubuskiego Kuratora Oświaty

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi”… W okresie przedświątecznym Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa uczestniczyła w spotkaniach opłatkowych organizowanych przez Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 w Gorzowie Wlkp., Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp., Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp., Kompanię Kadetów im. Zesłańców Sybiru przy ZSTiO w Gorzowie Wlkp., Szkołę Podstawową w Santoku. Śpiewanie kolęd, wspólny „opłatek”, przygotowane przez wychowanków i uczniów jasełka, spotkania dzieci, rodziców i pracowników wprowadziły nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas spotkań Ewa Rawa podziękowała dyrektorom szkół i przedszkola za dobrą pracę dydaktyczno-wychowawczą w mijającym roku oraz złożyła świąteczne życzenia.