4 września 2019

Raport z realizacji w roku szkolnym 2018/2019 Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Wspomaganie dyrektorów szkół podstawowych w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego nad procesem kształcenia”

Raport, który publikujemy został opracowany zgodnie z założeniami programu przewidzianego do realizacji przez okres czterech lat (do sierpnia 2022 r.). Zawiera on informacje o programie LKO, opis realizacji zadań w roku szkolnym 2018/2019, wyniki egzaminu ósmoklasisty szkół województwa lubuskiego oraz wnioski i rekomendacje do pracy na kolejny rok szkolny.

W bieżącym roku szkolnym przewidziana jest modyfikacja programu, którego głównym celem jest podnoszenie jakości pracy szkół i efektywności kształcenia poprzez kompetentne sprawowanie nadzoru pedagogicznego. O zmianach w programie Państwo Dyrektorzy zostaną poinformowani w terminie do 11 września 2019 r.