19 listopada 2009

Pracownicy

Ewa Rawa
Lubuski Kurator Oświaty
Tel. 95 720 84 12
e-mail: kuratorium@ko-gorzow.edu.pl
Katarzyna Pernal–Wyderkiewicz

Lubuski Wicekurator Oświaty
Tel. 95 720 84 12
e-mail: kuratorium@ko-gorzow.edu.pl


Wydział Strategii Edukacji
 
Magdalena Machowska
Dyrektor
Tel. 95 7255032
e-mail:m.machowska@ko-gorzow.edu.pl
Grzegorz Rados
Wicedyrektor
Tel. 95 7255033
e-mail: g.rados@ko-gorzow.edu.pl
Małgorzata Kuś
Starszy specjalista
Tel. 95 7255009
e-mail: m.kus@ko-gorzow.edu.pl
Monika Szczecińska
Specjalista
Tel. 95 7255029
e-mail: m.szczecinska@ko-gorzow.edu.pl
Anna Karska
Starszy inspektor
Tel. 95 7208412
e-mail: a.karska@ko-gorzow.edu.pl
Paulina Matuszewska
Specjalista
Tel. 95 7255012
e-mail: p.matuszewska@ko-gorzow.edu.pl
Paulina Domańska
Starszy specjalista
Tel. 95 7255000
e-mail: p.domanska@ko-gorzow.edu.pl
Radosław Fedder
Starszy Referent
Tel. 95 7255010
e-mail: r.fedder@ko-gorzow.edu.pl
Aleksandra Klimczak
Starszy specjalista
Tel. 95 7255034
e-mail: a.klimczak@ko-gorzow.edu.pl
Izabela Chrostek
Starszy Specjalista
Tel. 95 7255036
e-mail: i.chrostek@ko-gorzow.edu.pl
Dominika Fedder
Starszy specjalista
Tel. 95 7255005
e-mail: d.fedder@ko-gorzow.edu.pl
Jolanta Helicka
Starszy specjalista
Tel. 95 7255003
e-mail: j.helicka@ko-gorzow.edu.pl
Ewelina Błauciak
Starszy specjalista
Tel. 95 7255002
e-mail: e.blauciak@ko-gorzow.edu.pl

Wydział Nadzoru Pedagogicznego
 
Janina Grzecznowska
Dyrektor
Tel. 95 725 5020
e-mail: j.grzecznowska@ko-gorzow.edu.pl
Ewa Krzyżanowska
Starszy wizytator
Tel. 95 7255025
e-mail: e.krzyzanowska@ko-gorzow.edu.pl
Iwona Bydłowska
Starszy wizytator
Tel. 95 7255016
e-mail: i.bydlowska@ko-gorzow.edu.pl
Waldemar Borkowski
Starszy wizytator 
Tel. 95 7255021
e-mail: w.borkowski@ko-gorzow.edu.pl  
Grażyna Kołogrecka-Dul
Starszy wizytator
Tel. 95 7255031
e-mail: g.kologrecka-dul@ko-gorzow.edu.pl
Jolanta Lipińska
Starszy wizytator
Tel. 95 7255024
e-mail: j.lipinska@ko-gorzow.edu.pl
Marcin Depta
Starszy wizytator
Wojewódzki koordynator ds. innnowacji w edukacji
Tel. 95 7255011
e-mail: m.depta@ko-gorzow.edu.pl
Krystyna Wiśniewska
Starszy wizytator
Tel. 95 7255023
e-mail: k.wisniewska@ko-gorzow.edu.pl
Anna Żarnowska
Wizytator
Tel. 95 7255019
e-mail: a.zarnowska@ko-gorzow.edu.pl
Grzegorz Tomczak
Starszy wizytator
Tel. 95 7255026
e-mail: g.tomczak@ko-gorzow.edu.pl
Sylwia Czapla
Wizytator
Tel. 95 7255030
e-mail: s.czapla@ko-gorzow.edu.pl

Zespół Obsługi Informatycznej
 
Łukasz Moskaluniec
Starszy Informatyk
Tel. 95 725 5015
e-mail: l.moskaluniec@ko-gorzow.edu.pl
Patryk Ciepły
Informatyk
Tel. 95 725 5006
e-mail: p.cieply@ko-gorzow.edu.pl

Zespół Finansowo-Księgowy
 
Wioletta Szymańska
Główna Księgowa
Tel. 95 7255007
e-mail: w.szymanska@ko-gorzow.edu.pl
Katarzyna Delikowska
Starszy specjalista
Tel. 95 7255008
e-mail: k.delikowska@ko-gorzow.edu.pl
Ewa Gancarek
Starszy specjalista
Tel. 95 7255008
e-mail: e.gancarek@ko-gorzow.edu.pl

Zespół Obsługi Prawnej
 
Piotr Gąsiorek
Radca prawny
Tel. 95 7255014
e-mail: p.gasiorek@ko-gorzow.edu.pl
Julia Makowska
Referent prawno-administracyjny
Tel. 95 7255014
e-mail: j.makowska@ko-gorzow.edu.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych
 
Julian Szambelan
Główny specjalista
Tel. 95 7255022
e-mail: j.szambelan@ko-gorzow.edu.pl

Delegatura w Zielonej Górze
 
Krzysztof Słapczyński
Dyrektor delegatury
Tel. 684527414
e-mail: k.slapczynski@ko-gorzow.edu.pl
Sławomira Morawska
Starszy wizytator
Tel. 684527414 wew. 204
e-mail: s.morawska@ko-gorzow.edu.pl
Marzena Pulik-Sowińska
Starszy wizytator
Tel. 684527414
e-mail: m.pulik-sowinska@ko-gorzow.edu.pl
Anna Włodarczak
Starszy specjalista
Tel. 684527414 wew. 203
e-mail: a.wlodarczak@ko-gorzow.edu.pl
Małgorzata Brodzińska
Starszy wizytator
Tel. 684527414 wew. 201
e-mail:
m.brodzinska@ko-gorzow.edu.pl
Beata Wiśniewska
Starszy wizytator
Tel. 684527414
e-mail: b.wisniewska@ko-gorzow.edu.pl
Katarzyna Dąbrowa
Starszy wizytator
Tel. 684527414 wew. 202
e-mail: k.dabrowa@ko-gorzow.edu.pl
Wanda Trzeciak
wizytator
Tel. 684527414
e-mail: w.trzeciak@ko-gorzow.edu.pl
Edyta Paczkowska
wizytator
Tel. 684527414
e-mail: e.paczkowska@ko-gorzow.edu.pl
Beata Muchla / Sekretariat
Specjalista
Tel. 684527414 wew. 200
e-mail: b.muchla@ko-gorzow.edu.pl
Fax : 684 527 414
wew. 210

Terenowy Zespół Wizytatorów w Sulęcinie
 
Iwona Gruca
Starszy wizytator / Koordynator zespołu
Tel. 95 7553202
e-mail: i.gruca@ko-gorzow.edu.pl
Anita Pakulska
wizytator
Tel. 95 7553201 wew. 22
e-mail: a.pakulska@ko-gorzow.edu.pl

Terenowy Zespół Wizytatorów w Międzyrzeczu
 
Jolanta Lubaczewska
Starszy wizytator / Koordynator zespołu
Tel./Fax 95 722 20 12
Tel. 691 946 932
e-mail: j.lubaczewska@ko-gorzow.edu.pl
Beata Chilicka-Jugowicz
Starszy wizytator
Tel./Fax 95 722 20 12
Tel. 513 134 716
e-mail: b.chilicka-jugowicz@ko-gorzow.edu.pl

Terenowy Zespół Wizytatorów w Żarach
 
Wioletta Markulak
Starszy wizytator / Koordynator zespołu
Tel. 68 3634800
e-mail: w.markulak@ko-gorzow.edu.pl
Beata Kulasza
Starszy wizytator
Tel. 68 3634802
e-mail: b.kulasza@ko-gorzow.edu.pl
Zbigniew Gładki
Starszy wizytator
Tel. 68 3634802
e-mail: z.gladki@ko-gorzow.edu.pl