23 marca 2018

Ogólnopolski projekt „Podaj dobro dalej”

Szanowni Państwo

Fundacja im. Heleny Kmieć oraz opiekunowie szkolnego wolontariatu, działającego w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie, są organizatorami I edycji ogólnopolskiego projektu „Podaj dobro dalej”, którego tematem jest „ I Ty jesteś stworzony do rzeczy wielkich – czyli w jaki sposób wiarą i talentami możesz pomóc drugiemu człowiekowi, na przykładzie śp. Heleny Kmieć”

Ogólnopolski projekt „Podaj dobro dalej!”, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Jego głównym celem jest pokazanie najmłodszym, że każdy może pomagać drugiemu nie ważne ile ma lat. Ma za zadanie uświadomić dzieciom, że pomaganie jest czymś zupełnie naturalnym, a wokół nas mamy wiele osób które tej pomocy potrzebują tylko trzeba poświęcić im trochę swojego czasu. Stąd każda grupa zgłoszona do projektu musi przygotować wraz z opiekunem akcję społeczną nastawioną na drugiego człowieka. Wszystko to będzie udokumentowane w postaci filmu. 10 grup z najlepszymi ocenami zostanie zaproszone na uroczystą galę laureatów, podczas której zostanie wręczona nagroda główna – wyjazd na wolontariat zagraniczny dla wygranej grupy.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie fundacji www.helenakmiec.pl

karta zgłoszenia
Data: 2018-03-23, rozmiar: 300 KB