7 maja 2013

Konferencja „Dziecko sześcioletnie w szkole – dobre praktyki”

logo koLubuski Kurator Oświaty Bogna Ferensztajn zaprasza dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych województwa lubuskiego na konferencję  pn. „Dziecko sześcioletnie w szkole – dobre praktyki”, która odbędzie się 21 maja 2013 roku o godz. 10.00 w Zespole  Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, ul. Piaskowa 53.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje  dotyczące zmian w zakresie edukacji szkolnej sześciolatka, metod pracy z sześciolatkiem w szkole oraz przedstawione zostaną przykłady dobrych praktyk szkół i przedszkoli w zakresie obniżenia wieku szkolnego. Podsumowane zostaną także konkursy Lubuskiego Kuratora Oświaty dla nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej na scenariusze zajęć edukacyjnych.

Ze względu na ważność omawianych zagadnień prosimy o osobisty udział w konferencji dyrektora szkoły/przedszkola.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji poprzez

wypełnienie karty zgłoszenia znajdującej się pod adresem https://ko-gorzow.edu.pl/konferencje

6lat transparency