5 września 2017

Inauguracja nowego roku przedszkolnego w słubickich przedszkolach z udziałem Lubuskiego Kuratora Oświaty

1 września 2017 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty odwiedziła Słubice. W czasie wizyty Lubuska Kurator Oświaty spotkała się z Tomaszem Ciszewiczem  – Burmistrzem Słubic. W siedzibie gminy omówione zostały zamierzenia Burmistrza, dotyczące rozwoju oświaty w gminie.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego Ewa Rawa, wspólnie z Zastępcą Burmistrza Słubic Romanem Siemińskim oraz Dyrektor Zespołu Administracyjnego Oświaty w Słubicach Jolantą Skręty, odwiedziła  wszystkie słubickie przedszkola:

• Przedszkole Samorządowe nr 1 „JARZĘBINKA” (dyrektor Jadwiga Grabowska),
  • Przedszkole Samorządowe nr 2 „PINOKIO” (dyrektor Małgorzata Tomala),
  • Przedszkole Samorządowe nr 3 „MIŚ USZATEK” (dyrektor Kamila Łopusiewicz),
  • Przedszkole Samorządowe nr 4 „KRASNAL HAŁABAŁA”(dyrektor Renata Cembrowicz).

Podczas wizyty w Przedszkolu nr 1 Ewa Rawa symbolicznie rozpoczęła nowy rok przedszkolny. We wszystkich przedszkolach  Lubuska Kurator Oświaty spotkała się z dyrekcją przedszkoli, nauczycielami oraz dziećmi, którym życzyła beztroskiego uśmiechniętego dzieciństwa oraz wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą.  W każdym z przedszkoli Ewa Rawa obejrzała przygotowany przez dzieci program artystyczny.