27 kwietnia 2016

Dyrektorzy szkół podstawowych i przedszkoli/innych form wychowania przedszkolnego – badanie ankietowe w zakresie obowiązku szkolnego i obowiązku przygotowania przedszkolnego

logo koSzanowni Państwo

Dyrektorzy szkół podstawowych i przedszkoli/ innych form wychowania przedszkolnego

W związku z potrzebą dokonania analizy wykorzystania możliwości prawnych wynikających ze znowelizowanych przepisów prawa oświatowego w zakresie obowiązku szkolnego uprzejmie prosimy dyrektorów szkół podstawowych i dyrektorów przedszkoli o pobranie i wypełnienie jednej ankiety, odpowiednio: „Obowiązek szkolny i obowiązek przygotowania przedszkolnego – szkoła podstawowa” oraz „Obowiązek przygotowania przedszkolnego – przedszkole”, które są dostępne w elektronicznym systemie ankiet Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.

ankieta.ko-gorzow.edu.pl

(z powodu sporego obciążenia administracji serwisu, informacje
zwrotne dot. przypominania haseł mogą się opóźnić – proszę o kontakt e-mailowy)

Wyniki ankiety zostaną przekazane do Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ankiety będą aktywne do 27 kwietnia 2016 r. do godziny 15.00

Prosimy o zaangażowanie się w powyższe zadanie i jednocześnie dziękujemy za współpracę w realizacji zadań oświatowych