25 kwietnia, 2022

Konferencja online poświęcona Lokalnym Ośrodkom Wiedzy i Edukacji

ore
Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zaprasza na konferencję on-line pn. „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji (LOWE) jako nowe oblicze edukacji dla dorosłych”, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2022 r., o godz. 9.00.   Celem konferencji jest aktywizowanie dorosłych i społeczności lokalnych na rzecz umiejętności przydatnych do poruszania się na rynku pracy lub rozwoju osobistego z wykorzystaniem potencjału szkoły jako centrum organizowania edukacji pozaformalnej i nieformalnej.   Do rejestracji zapraszamy na stronę szkolenia.ore.edu.pl,

Konkurs „DANONE ACCELERATION”

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu akceleracyjnego DANONE ACCELERATION Program organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu i Danone Sp. z o.o. Konkurs ma na celu wyłonienie innowacyjnych rozwiązań, które będzie można wdrożyć w opolskiej fabryce Danone.
25 kwietnia 2022

Edukacja włączająca – szkolenia i doradztwo dla kadr lubuskiego systemu oświaty – webinary

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek, Nauczyciele, Specjaliści Percepti Edukacja – Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze   zaprasza do udziału w bezpłatnych webinarach dla dyrektorów szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych nt. edukacji włączającej w ramach projektu Edukacja włączająca – szkolenia i doradztwo dla kadr lubuskiego systemu oświaty. Webinary dostępne są w dwóch terminach do wyboru: 27 kwietnia 2022 r. (środa), godz.