20 października, 2021

20 października 2021

„Ekowyzwanie na październik” konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Herlitz zaprasza szkoły do konkursu #ekowyzwanie i stawia na edukację ekologiczną. Uczniowie mają cały październik na wzięcie udziału w konkursie. Dla klas, które podejmą wyzwanie, czekają nagrody gwarantowane – zeszyty wykonane z papieru z recyklingu. W pierwszej edycji #ekowyzwania, w 2020 roku, ponad 1000 uczniów wysprzątało niemal 100 miejsc w całej Polsce i zebrało ponad tonę śmieci.
20 października 2021

Awans zawodowy – postępowanie kwalifikacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego

Szanowni Państwo Wprowadzane zmiany ustawą z dnia 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2021 r. poz. 1762) oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz. U. z 2020 r. poz. 2200), spowodowało konieczność dostosowania prowadzenia czynności w zakresie stażów jak i przygotowania dokumentacji związanej z jego przebiegiem oraz jak przygotować się do postępowania kwalifikacyjnego w zależności od terminu zakończenia stażu.